Team-Mc.pl

Regulamin

Kliknij mnie!
Postanowienia ogólne
1. Nieprzestrzeganie regulaminu wiąże się ze stosownym otrzymaniem kary do czynu, który został popełniony i/lub, który wymienia niżej wymieniony regulamin.
2. Administracja ma prawo do zmiany regulaminu bez ówczesnego informowania o tym graczy (zazwyczaj jednak zmiany w regulaminie są ogłaszane publicznie).
3. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania szkodliwych treści dotyczących serwera, innych graczy jak i również członków administracji.
4. Każdy użytkownik wchodzący na serwer akceptuje regulamin serwera automatycznie, jeżeli dołączyłeś/łaś na serwer, a nie znasz regulaminu nie zwalnia Cię to z jego przestrzegania.
Rejestracja i zasady korzystania
1. Użytkownik ma prawo posiadać tylko i wyłącznie jedno konto, do którego będzie przypisany adres IP. Jeżeli gracz będzie posiadał więcej takowych kont lub jego członkowie rodziny, znajomi to zostanie zbanowany za multi konto. Sytuacje, w której ktoś inny gra mając Twój adres IP, lecz na swoim prywatnym koncie, należy zgłosić administracji w celu uniknięcia kary.
2. Zakazane są nicki wulgarne, o treści ujmującej dla innych narodowości, grup społecznych lub osób fizycznych.
3. Zakazane jest rejestrowanie kont premium, których nie jesteś właścicielem.
4. Zakazane jest pożyczanie lub dzielenie konta z kimś innym.
5. Zakazana jest sprzedaż kont oraz jego dóbr za realną gotówkę.
Ogólne zasady na serwerze
1. Na serwerze zakazuje się używania wspomagaczy/skryptów/skórek do gry, które ułatwiają rozgrywkę (np. x-ray).
2. Używanie bugów i/lub celowe bugowanie gry na niekorzyść innych graczy lub na korzyść własną jest zakazany.
3. Podczas rozrywki obowiązuje zakaz wyzwisk oraz używania obelg kierowanych w stosunku do innych graczy i/lub administracji serwera.
4. Zakazany jest spam/flood oraz ciągłe pisanie na caps locku.
5. Zakaz używania przekleństw oraz wyzwisk na czacie tekstowym względem innych graczy oraz zarządu serwera Team-Mc.pl.
6. Dobrze się bawimy! :)
Polityka prywatności
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że przetwarzając dane osobowe w ramach usługi serwera Team-Mc.pl.
Twoje dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom w rozumieniu (art. 4 ust. 9 ogólnego Rozporządzenia 2016/679).
Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu złożenia przez Ciebie rezygnacji bycia użytkownikiem serwera, którą możesz złożyć przez kontakt z administratorem, lub do momentu zakończenia działalności.
Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
Posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) gdy uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia 2016/679.
Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.
Panel Gracza
(Już wkrótce!)
Pamiętaj! Użyj tych samych danych co na serwerze!
FaceBook